Sieci komputerowe (laboratorium, niestacjonarne)

Zasady zaliczania

  1. Na pierwszym spotkaniu studenci powinni podzielić się na zespoły 2 osobowe. Jeśli ilość studentów uniemożliwia stworzenie zespołu 2 osobowego to zostanie utworzony zespół jednoosobowy.
  2. Ćwiczenia należy wykonać w oparciu o instrukcje, które są dostępne na tej witrynie.
  3. Obecność jest obowiązkowa na 6 laboratoriach (student musi odbyć 6 laboratoriów na 8) - liczbę 6 wymaganych laboratoriów zmniejszają zwolnienia lekarskie trwające co najmniej jeden tydzień, w takim wypadku student jest zoobowiązany do nadrobienia zaległości we własnym zakresie.
  4. Ocena końcowa jest wystawiana na podstawie liczby punktów zdybytych przez studenta w trakcie całego semetru, odpowiednio:
    • z każdej poprawnie wykonanej instrukcji laboratoryjnej można zdobyć 10 punktów,
    • za 100% obecności na 6 obowiązkowych laboratoriach oraz czynną pracę* na nich można otrzymać 20 punktów (* student traci ten przywilej, jeśli na zajęciach choć raz skorzysta z serwisów Facebook, Youtube, Demotywatory itp.),
  5. Warunkiem otrzymania zaliczenia w pierwszym terminie jest spełnienie warunków z punktów 3 oraz posiadanie co najmniej 50 punktów ze wszystkich etapów kontrolnych.
  6. Zgodnie z zasadą, że na ocenę należy pracować cały semestr, nie przewiduje się żadnych terminów poprawkowych.
  7. Ocena końcowa wystawiana jest wg klucza: 0-49 punktów - ndst (2.0), 50-59 punktów - dst (3.0), 60-69 punktów - dst+ (3.5), 70-79 punktów - db (4.0), 80-89 punktów - db+ (4.5), 90-100 punktów - bdb (5.0).



Informacje dodatkowe

Polecam uczęszczać na wykłady. Przekazywana tam wiedza jest bardzo pomocna w uzyskaniu zaliczenia.




Strona główna O mnie Praca badawcza Dydaktyka Kontakt Oferta dla przemysłu

Aktualizacja Marzec 2016

Opracowanie - MW